Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.0
I Dream in Another LanguageRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
HuntRated ★ 0.5