Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5