Movies
Ratings
198
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
The FugitiveRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0