Movies
Ratings
1095
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
The TwinsRated ★ 3.0
The True-taste ShowRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
ManholeRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.5
New Police StoryRated ★ 3.0
YogaRated ★ 0.5
George of the JungleRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.0
The VisitorsRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 3.0
Far and AwayRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0