Titles you rated
The NotebookRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5