Titles you rated
DerangedRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0