Titles you rated
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
The NunRated ★ 2.0
RampantRated ★ 1.0
RampageRated ★ 1.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 1.0