Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5