Movies
Ratings
607
The Big ShortRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 2.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5