Movies
Ratings
61
Man of SteelRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0