Titles you rated
The TargetRated ★ 3.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 0.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5