Titles you rated
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0