Titles you rated
Love So DivineRated ★ 0.5
Hollow ManRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0