Movies
Ratings
23
LucyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0