Titles you rated
Love LetterRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Lovers' ConcertoRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.0
MinariRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5