Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 0.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0