Movies
Ratings
104
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
A SeparationRated ★ 5.0
BabelRated ★ 5.0
I've Loved You So LongRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
MotherRated ★ 2.0
TroyRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5