Movies
Ratings
295
BugoniaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
BrickRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5