Titles you rated
PredestinationRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
MasterRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5