Movies
Ratings
139
Miss SloaneRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 5.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5