Titles you rated
HelplessRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 1.5
Non-StopRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
ChloeRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5