Movies
Ratings
328
Forbidden QuestRated ★ 2.5
Love AffairRated ★ 2.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
The PartyRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 1.5
The Prince of EgyptRated ★ 2.0
RedRated ★ 2.5
Deep ImpactRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0