Movies
Ratings
146
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.5
xXxRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.5
The TuxedoRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5