Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
RushRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5