Movies
Ratings
190
The Big BlueRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 3.5
El Mar La MarRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
Velvet GoldmineRated ★ 2.5