Movies
Ratings
150
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 2.0
HanbandoRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
The Kite RunnerRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 1.0
All About My WifeRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0