Movies
Ratings
362
The Classified FileRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.0