Movies
Ratings
137
Secret ReunionRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Blade: TrinityRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 4.0