Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Kiss Kiss Bang BangRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
LawlessRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 2.0
LooperRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0