Movies
Ratings
22
MatildaRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0