Movies
Ratings
33
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0