Titles you rated
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Saw VRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0