Movies
Ratings
272
Hello BrotherRated ★ 5.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
The Count of Monte CristoRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0