Movies
Ratings
171
Fight Back to SchoolRated ★ 1.0
Police Story 2Rated ★ 1.0- Rumble in the BronxRated ★ 1.0
King of BeggarsRated ★ 1.0
Love on DeliveryRated ★ 1.0
King of ComedyRated ★ 1.0
Island of FireRated ★ 1.0
Legend of the DragonRated ★ 1.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 1.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0