Movies
Ratings
246
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
As OneRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.5
GreaseRated ★ 3.5