Movies
Ratings
170
Forrest GumpRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0- MY SHINee WORLDRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 1.5
CinderellaRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5