Movies
Ratings
38
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0