Movies
Ratings
145
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Eight Legged FreaksRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0