Titles you rated
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
ThorRated ★ 0.5
MossRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 1.0
The ClassicRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 1.5
Twelfth NightRated ★ 2.0
Bride & PrejudiceRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 2.0