Movies
Ratings
97
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Snakes and EarringsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Any Day NowRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 2.5
Forever the MomentRated ★ 1.5
TedRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.0