Movies
Ratings
189
ChefRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The HouseRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0- DAEMUGARated ★ 4.5