Titles you rated
King KongRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
CarsRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0