Movies
Ratings
119
Surf's UpRated ★ 5.0
G-ForceRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
The Smurfs 2Rated ★ 5.0
EpicRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 5.0
Mulan IIRated ★ 5.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 5.0
The LoraxRated ★ 5.0
Just Go with ItRated ★ 5.0
Johnny English RebornRated ★ 5.0
Charlotte's WebRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0