Titles you rated
A Beautiful MindRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5