Movies
Ratings
533
The MenuRated ★ 2.0
The Wrong MissyRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 0.5
StreamingRated ★ 1.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 2.5
DriveRated ★ 1.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 4.0
Family SwitchRated ★ 4.0
DamselRated ★ 3.5