Movies
Ratings
394
My Stepmother is an AlienRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
The American PresidentRated ★ 5.0
The ReboundRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
When in RomeRated ★ 3.0
Two Weeks NoticeRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 2.0
BedazzledRated ★ 2.0
The Wedding SingerRated ★ 3.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 2.0
Kindergarten CopRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
In Good CompanyRated ★ 3.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 3.0