Titles you rated
Superman ReturnsRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
SignsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0