Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
Spider-Man: Beyond the Spider-VerseRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5