Movies
Ratings
41
Face/OffRated ★ 5.0
Miami ViceRated ★ 4.0
HeatRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Once a ThiefRated ★ 3.0
Hard BoiledRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
A Better Tomorrow III: Love and Death in SaigonRated ★ 3.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0