Titles you rated
Midnight SunRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
The Light Between OceansRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0